- LEGRAND

Цена
€1 95 / 3 81 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип конектор | Щепсел |
| Стандарт | Шуко (тип F) |
| Номинален ток (A) | 16 A |
| Номинално напрежение (V) | 250 V |
| Брой полюси | 2P+E |
| Цвят | Бял |
| Степен на защита (IP) | IP20 |
| Приложение | Битов |
| Тип на въвеждане на кабела | Ъглов |
| Материал | Пластмаса |
| Макс. сечение на кабела (mm²) | 1.5 |
| Със заземителен контакт | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Щепсел Legrand 2Р+Т 16А 250V Бял
Надеждна връзка с бял щепсел Legrand, проектиран за 16A при 250V. Със заземителен контакт и здрава конструкция, този щепсел осигурява безопасно свързване на вашите уреди.
Ключови Предимства
- Безопасност — Вграденият заземителен контакт намалява риска от токов удар.
- Здрава конструкция — Висококачествена термопластмаса издържа на ежедневно износване.
- Универсална съвместимост — Стандартен Шуко (тип F) пасва на повечето европейски контакти.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип конектор | Щепсел |
| Стандарт | Шуко (тип F) |
| Номинален ток | 16 A |
| Номинално напрежение | 250 V |
| Брой полюси | 2P+E |
| Цвят | Бял |
| Степен на защита | IP20 |
| Приложение | Битов |
| Материал | Пластмаса |
| Със заземителен контакт | Да |
Какво има в кутията
- 1x Щепсел Legrand 2Р+Т Бял
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




